Zář 232014
 

V pátek 19. 9. 2014 se děti ze Sluníček zúčastnily akce „Barevný den a Den bez aut“ na  Masarykově náměstí v Hranicích. Závodily zde na koloběžkách, zařádily si ve skákacím hradu, plnily disciplíny zaměřené na třídění odpadu, svezli se vozem taženém koňmi a odvážlivci zdolali i obrovskou nafukovací dráhu. I když se nám vůbec nechtělo, museli jsme se před obědem autobusem vrátit zpět do školky. Organizátorům mockrát děkujeme za skvělé dopoledne a spoustu odměn. Těšíme se příští rok znovu.

Zároveň se paní učitelka Janošová s dětmi zúčastnila výtvarné soutěže „Naše čistá ulice“, ve které se na 3. místě umístila Terezka Budínská. Terezce mockrát gratulujeme!

[embpicasa id=“6062312669381139985″]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion