Dub 062014

V sobotu 5. 4. 2014 proběhl  v Korvínském domě Muzea Komenského  v Přerově výběr soutěžících do finále pěvecké soutěže O zámecký klíč. Z každé ze čtyř kategorií postoupilo 5 dětí a my jsme měli to štěstí, že máme svého zástupce ve III. kategorii žáků 3. – 5. třídy ZŠ. Porota měla opravdu velmi těžké rozhodování, když vybírala z 20 dětí, které téměř všechny zpívaly čistě a moc hezky.

Vojta Foltas z 3. B si zazpívá 14. června na Horním náměstí v Přerově v rámci folklorního festivalu V zámku a podzámčí za doprovodu cimbálové muziky Primáš. Budeme mu držet palce!

Děkuji za reprezentaci naší školy i Julii Jahnové, Markétě Holubové a Vendule Ondrové. Zpívaly hezky a čistě. Všechny byly ve III. kategorii. Snad to vyjde příště.