Říj 192013
 

Sešli jsme se brzy ráno ve školce a autobusem jeli do Valšovic. Byl krásný slunečný den a my jsme se těšili, co všechno v lese uvidíme a zažijeme. Na kraji lesa Nás vyhlížela paní Ryšková a studenti Střední lesnické školy, kteří měli připravený zajímavý program. Rozdělili jsme se na dvě skupiny a se svačinou vyrazili do lesa. Poznávali jsme lesní zvířata a ptáčky, hráli jsme hru „Na koroptev“ a „Káně a myška“. Po chvilce Nám vyhládlo, tak jsme na paloučku posvačili. Nakonec jsme se všichni sešli u rybníka, kde jsme nainstalovali budku pro ptáčky s názvem naší školky.  Klidně bychom v lese zůstali déle, ale ve školce už čekaly paní kuchařky s dobrým obědem.

[embpicasa id=“5936469263983524049″]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion