Dub 222013
 

                „Poděs 2013“, to není nadávka, ale název Krajské přehlídky dětských divadelních souborů, které jsme se v neděli 21. dubna zúčastnili.  Žádný děs a hrůza se však nekonal. Porota byla potěšena úrovní všech deseti zúčastněných souborů. Děti své vystoupení podaly s radostí, chutí a zaujetím, které se líbilo i porotě. „ Z dětí čišela energie…“. Pochválili nás také za to, že vedeme děti k dodržování lidových tradic a doporučili nám, abychom se přihlásili i na folklorní přehlídku. Líbili jsme se i rodičům, kteří nás přijeli podpořit.

Když ve škole potkáte děti s odznáčkem nebo v tričku Poděs 2013, jsou to ti, kteří nás opět úspěšně reprezentovali!

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion