Dub 152013
 

Sobota 13. 4. 2013 byla pro naši školu velmi úspěšná. Vypravily jsme se s děvčaty na výběr soutěžících do hlavního programu pěvecké soutěže O zámecký klíč, která se koná v rámci folklorního festivalu Přerov „V zámku a podzámčí“ 15. června 2013 na Horním náměstí v Přerově.

Všechny kategorie byly velmi početně zastoupeny a porota měla mnohdy velmi těžkou úlohu vybrat tři nejlepší. V některých kategoriích rozhodoval „rozstřel“ i mezi čtyřmi soutěžícími, kteří byli téměř na stejné úrovni. Nejvíc početná byla třetí kategorie 3. – 5. tř. v níž jsme měli tři zástupkyně, které se svého úkolu zhostily opravdu se ctí. Bohužel dvě musely bojovat  proti sobě – Markéta Holubová a Vendula Ondrová . Hezky zpívala i Vendula Klvaňová.

Do finále postoupily a za doprovodu cimbálové muziky Primáš zazpívají v II. kategorii  Julie Jahnová a z III. kategorie Markéta Holubová.  Postupujícím gratuluji! Moc však děkuji i oběma děvčatům, které nepostoupily jen o vlásek, zpívaly hezky! Děkuji  také paní učitelce Keclíkové  a rodičům za spolupráci při nácviku písní.

Response code is 404

 

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion