Bře 042013
 

V pátek se žáci první třídy zapojili do projektu Veselé zoubky, který připravila společnost DM drogerie markt s.r.o. Cílem projektu bylo přispět ke zlepšení povědomí v péči o dětský chrup. Děti zhlédly výukové DVD Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek. Hurvínek provázel děti při plnění úkolů na interaktivní tabuli, kde se  seznámily se správným postupem při čištění zoubků a pomohly mu  plnit i další úkoly např. nákup zdravých potravin. Získané vědomosti si děti upevnily při práci na pracovním listu. Všem se dařilo na výbornou a tak mohla přijít zasloužená odměna v podobě preventivní taštičky s produkty  péče o zoubky.Tímto projektem jsme navázali na besedu o zubní hygieně , která proběhla na naší škole již v lednu. Máme důvod k úsměvu zdravých a silných zoubků. Podívejte se.

 

Response code is 404

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion