Úno 202012
 

Celý týden jsme se ve školičce připravovali na maškarní karneval. Seznámili jsme se s tradicemi masopustu. Naučili jsme se vytvářet překládané řetězy, papírové masky a další karnevalové ozdoby a přitom všem jsme si zazpívali a zarecitovali. Odměnou za naše snažení byl čtvrtek, kdy se naše školička proměnila díky rodičům, kteří svým dětem připravili originální masky, v pohádkové království plné princezen, rytířů, víl, čarodějnic, Karkulek i čertů. Společně jsme si zasoutěžili a zatancovali. Dokonce se k nám z pohádky zatoulalo rozmotané klubíčko. Nám se ho podařilo zamotat a na jeho konci nás čekal poklad, o který jsme se podělili.

[shashin type=“albumphotos“ id=“42″ columns=“3″ size=“160″ order=“source“]

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.

© 2013 ZŠ a MŠ Hranice, příspěvková organizace; Hranická 100; 753 61 Hranice IV - Drahotuše Wordpress
šablona Suffusion